KANİ SİGORTA

Geleceğinizi güvence altına alın.
İletişim
Kani Sigorta Hakkımızda

Grubumuz ilk faaliyetlerine 1978 yılında 2. Sanayi sitesinde bulunan 65 metrekare alana sahip küçük bir atölye ile başlamıştır. Kurucumuz Kani GÖNÜLŞEN’ in geçmiş iş deneyimi ve birikimi ile kurulan minik atölyemiz, bünyesine diğer aile bireyi Kamuran GÖNÜLŞEN’ in de katılmasının ardından doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile 8.000 metrekare toplam alana sahip üç ayrı şirkete ulaşmıştır.

Bünyemizde bulunan Bornova KANİ RENAULT, Pınarbaşı GÖNÜLŞEN RENAULT ve yine Bornova KANİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ şirketlerimiz ile aynı vizyon ve anlayışla hareket ederek Renault ve Dacia araç satışı, 2. El alım satım, kaporta, boya, servis hizmetleri ile Axa Sigorta Aracılık hizmetlerini sunmaktayız. Tesislerimizde TSE ve İSO Standartlarında çalışıyor, tüm müşterilerimize teknolojik yatırımlarımız ile Renault ve Dacia Garantisi verebiliyoruz.

Şirketlerimiz kurumsal yapı ile geleneksel yapıyı bir arada tutarak tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. İlerleyen zamanla büyüyen ailemizin genç bireylerini de belirli konumlarda görevlendirerek ekibimizin ve aile yapımızın grubumuza kattığı güç ile eşsiz yapımızı korumaktayız. Geleneksel yapımızın temeli, işin başında bulunmaktır. Bu da; tüm müşterilerimizi evimize gelen misafir yaklaşımı ile ağırlama esasına dayanır.

Kani Renault
Sigortacılık Tecrübesi

Yılların verdiği tecrübe ile hizmet kalitemizi sürekli olarak artırıyor, müşterilerimize güvenli bir gelecek sunmak için çalışıyoruz. Sigortacılık tecrübemize güvenin, geleceğinizi bizimle güvence altına alın.

Güvenilir ve Kapsamlı Sigorta Çözümleri

Güvenilir ve kapsamlı sigorta çözümlerimizle, yaşamın her anında yanınızdayız. Sigorta ihtiyaçlarınızı bize emanet edin, geleceğinizi güvence altına alın.

İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler

Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kişiselleştirilmiş sigorta çözümlerimizle, her bireyin ve işletmenin sigorta ihtiyaçlarına özel yanıtlar sunuyoruz. Size en uygun sigorta paketlerini belirlemek için uzman ekibimizle iletişime geçin ve geleceğinizi güvence altına alın.

Sigorta Ürünleri
Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçin.